REFLEKSJE KLIENTÓW

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.214.224.207.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
25 wpisów.
z Halina Kalinowska 9 stycznia 2018 o 13:26:
”Jakze moglby Ci ktos powiedziec, ze nie jestes samym pieknem? Jakze moglby Ci ktos powiedziec, ze Ci pelni brak? Jakze moglby ktos nie zobaczyc, ze Twa milosc wielkim cudem jest! Jak gleboko nasze dusze lacza sie;-))).\” Joluni;-) Pieknemu Aniolkowi z pomoca, ktorego Swiatlo Milosci na dobre i na zle zagoscilo w moim sercu;-))). Dziekuje;-). … Kocham Cie;-). Halinka;-)
z Dorota 9 stycznia 2018 o 13:25:
Czesc Jolu,dziekuje za wiersze.Podziwiam odwage. Jestes taka serdeczna. Ciesze sie,ze moglysmy sie poznac.
z Seba 9 stycznia 2018 o 13:24:
Podroz w czasem zapomniane juz zakamarki mojej przeszlosci, mojego ja. Niekoniecznie latwa i przyjemna, ale wazna i warta odbycia. Dziekuje Ci Jolu za zaproszenie. Dziekuje Ci za otwarte serce, odwage, szczerosc i nieskonczona ilosc \’misiow\’. 
Z miloscia,
z Kahuna 9 stycznia 2018 o 13:24:
Gratuluje Ci Jolu odwagi i sily, dzieki ktorej realizujesz siebie sluzac pomoca innym. Jest to bardzo cenne wsparcie dla wielu zblakanych Istot, ktore pragna kierunku w czasem bardzo dlugiej i kretej drodze w celu poszukiwania światła *) Swiatła i miłości
z Ewa Rajzewska 9 stycznia 2018 o 13:20:
Poznalysmy sie z Jola kilka lat temu dzieki pewnemu konkursowi literackiemu, poezja przyszla do mnie i odeszla, a Jola pozostala i jest dla mnie kims bardzo waznym. Uczestniczyłam w kilku sesjach indywidualnych jak i ceremoniach grupowych i było to dla mnie wielkim przeżyciem. 
Dziękuje Ci Jolu za wielkie serce, cała uwagę, pomoc, zrozumienie, a i jak potrzeba. Dziękuje Ci za mądrość i przywracanie wiary w siebie i własne możliwosci.
EN