DO POBRANIA

Arkusz Radykalne Wybaczanie

​Jest to jedno z narzędzi Radykalnego Wybaczania. Jak inne, tak i ten arkusz, przeprowadza przez niezwykle ważny uzdrawiający proces. Możesz z niego skorzystać w domu, we właściwym dla Ciebie czasie, gdy dzieje się, lub dostrzegasz w swoim życiu coś, czemu chcesz sie przyjrzeć. Ten arkusz, pod warunkiem, że podejdziesz do niego z zaangażowaniem​ i uwagą dla siebie, przeprowadzi Cię na drugą stronę. Pomoże przetransformować uczucia, zmienić perspektywę, z jaką postrzegasz wydarzenia ze swojego życia, uwolnić się od tego, co ciąży.
Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak z nim pracować, skontaktuj się ze mną.

Arkusz Świadomość Pieniędzy

Kolejne narzędzie Radykalnego Wybaczania - polecam do pracy z aspektem pieniędzy, z dostrzeżeniem i uwolnieniem blokad, które zostały Ci przekazane w tej kwestii. Bardzo ciekawa praca, która przy odrobinie uwagi może wnieść ciekawe wnioski i uwolnić energię zgromadzoną wokół tego tematu. Czasami nie potrzeba wszystkiego rozumieć, wystarczy otworzyć się na możliwość uzdrowienia.

Historia Jill

Zapraszam do pobrania w przeczytania tej opowieści. Zadziwiające dla mnie jest, jak wiele osób czytając historię Jill znajduje w niej siebie. I zachwyca mnie, jak uzdrawiająco ta prawdziwa historia działa dla tych, którzy są otwarci spojrzeć pod powierzchnie wydarzeń. Tak kiedyś zadziałała dla mnie. Zapraszam Cię do doświadczenia jej przez Siebie.

Arkusz Radykalnej Manifestacji Marzeń

Jeszcze jedno narzędzie Radykalnego Wybaczania. Colin Tipping, jego twórca, napisał kiedyś, że jeśli wyobrazić sobie człowieka afirmującego pozytywne wydarzenia w swoim życiu, to można by go porównać do żaglowca, i wtedy te afirmacje to wiatr, który dmie w jego żagle. Ale dlaczego żaglowiec, mimo napiętego płótna żagli dalej stoi w miejscu? Bo w dnie zakopana jest, niewidoczna, kotwica przekonań, która nie pozwala ruszyć.
Zapraszam do skorzystania z tego narzędzia - może wniesie coś do Twojego życia - warto przekonać się, jak zmienia się energia zgromadzona wokół przekonań.

Medytacja

Już wkrótce do pobrania...
EN