NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Wkrótce zostaną podane terminy warsztatów.

CEREMONIA W KREGU

Skorzystaj z transformującej mocy wybaczania.
Pozwoli Ci to poczuć przypływ energii życiowej, która może zasilić Cię tu i teraz, poczuć wolność i lżejsze plecy. Tak, wiele osób po tym warsztacie odczuwa fizyczną lekkość, wiele osób łączy się na powrót ze Sobą. W miłości i łagodności. Bo przecież ta podróż zaczyna się od środka. Tylko tu mogę coś zmienić, pomóc sobie poczuć wolność i swoją własną moc.
Zapraszam do wzięcia udziału w pięknej, intensywnej uzdrawiającej ceremonii – w przejściu na drugą stronę.. będę Wam w niej towarzyszyć.

 

15 luty 2020. 15:00 – 18:00

High Barnet,

 

Zapraszam do pytań, zapisów, uczestnictwa.
Proszę o kontakt przez messenger, email: shamall1@wp.pl, tel. 07894882983

Koszt warsztatu: £35
Jola Bielawska, organizator i prowadzaca 🙂

 

 

 

Satori oznacza przebudzenie.
Zapraszam na kameralny warsztat z medytacja i oddechem Satori.
Oddech Satori to praca, ktora zaczyna sie od ciala, prowadzac do uwolnienia blokad energii na kazdym poziomie istnienia – ciala, emocji, ducha i umyslu. To praca dosc intensywna i niezwykle wazna w procesie rozwoju, przebiegajaca czesto poza poziomem swiadomosci. Poniewaz dotyka bardzo ciala, niesie potencjal zmiany na poziomie pamieci komorkowej.
Zapraszam do spotkania Siebie w kolejnej odslonie ♥

Prosze o przyniesienie ze soba spiwora i wlasnej poduszeczki.
Ostatni posilek prosze zjesc nie pozniej niz o 12-tej.

Warsztat bedzie bardzo kameralny – jesli chcesz wziac w nim udzial, zapraszam. Kontaktujcie sie ze mna, zeby potwierdzic udzial.

Organizator i prowadzaca: Jola Bielawska, healer, trener Radykalnego Wybaczania, trener Inzynierii Duchowej, jak tu sie jeszcze okreslic, zeby mnie mozna bylo wlozyc do odpowiedniej szuflady.. 🙂
www.jolabielawska.com
Cena – £32

shamall1@wp.pl

EN