NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Wkrótce zostaną podane terminy warsztatów.

Warsztat – robimy świece z wosku pszczelego

26 luty 2022

15:00 – 18:00

High Barnet

Będziemy topić wosk, pić herbatę z miodem, śmiać się, rozmawiać, zaciągać się zapachem ciekłego złota, brać formę w ręce i przygotowywać ją, dobierać knot.. lać wosk  i patrzeć, jaka świeca do nas przyszła.

Zapraszam na spotkanie w blasku świec i naszej pięknej kobiecej energii, zapraszam do zabawy i przyjemności obcowania z woskiem pszczelim. Zabierzesz ze sobą trzy świeczki i – mam nadzieję – dobre wspomnienia 🙂

Ilość miejsc ograniczona rozmiarem mojej kuchni.. zapraszam do zapisów.

Koszt: £35

Jola Bielawska

 

 

Warsztat z oddechem Satori

11 czerwiec 2022

09:30 – 13:30

High Barnet, Londyn 

Satori oznacza przebudzenie.
Zapraszam na kameralny warsztat z oddechem Satori.
Oddech Satori to praca, ktora zaczyna sie od ciala, prowadzac do uwolnienia blokad energii na kazdym poziomie istnienia – ciala, emocji, ducha i umyslu. To praca dosc intensywna i niezwykle wazna w procesie rozwoju, przebiegajaca czesto poza poziomem swiadomosci. Poniewaz dotyka bardzo ciala, niesie potencjal zmiany na poziomie pamieci komorkowej.
Zapraszam do spotkania Siebie w kolejnej odslonie ♥Będziemy dotykać uczuć, zdarzeń i sytuacji, które są dominujące w naszym życiu – i z nimi pracować ku uzdrowieniu.

Prosze o przyniesienie ze soba spiwora i wlasnej poduszeczki.
Ostatni posilek prosze zjesc nie pozniej niz o 11-tej.

Warsztat bedzie bardzo kameralny – jesli chcesz wziac w nim udzial, zapraszam. Kontaktujcie sie ze mna, zeby zarezerwować miejsce.

Organizator i prowadzaca: Jola Bielawska, healer, trener Radykalnego Wybaczania, trener Inzynierii Duchowej, jak tu sie jeszcze okreslic, zeby mnie mozna bylo wlozyc do odpowiedniej szuflady.. 🙂
www.jolabielawska.com
Cena – £50

shamall1@wp.pl

EN