SLAVIC CONNECTIONS

Witam na stronie mojego projektu, który wyrósł z potrzeby łączenia wartości i wzbogacania życia ludzi o piękno – Ziemi, kultury słowiańskiej i pięknych rzeczy robionych przez ludzi dlatego, że potrafią, że ich to cieszy i że widzą wartość w pracy swoich rąk i talentów. I ja to piękno chcę nieść dalej – dać je do ręki tym, którzy je cenią, którzy chcą się w nim zanurzyć i nim otoczyć.

Ziemia Podlasia to magiczna kraina. Dla mnie szczególnie, na tyle, że chcę zaprosić do doświadczenia tej magii razem ze mną, do stanięcia na niej bosymi stopami i czerpania z nieskończonego Źródła mocy, jaką niesie.

To również projekt łączący tych, którzy robią piękne, niepowtarzalne rzeczy, używając często wspaniałych naturalnych materiałów z tymi, którzy takie właśnie, jedyne w swoim rodzaju rzeczy, zrobione czyimiś rękami chcą mieć w swoim otoczeniu, kochają je i znają ich wartość. Projekt, gdzie sztuka płynąca z natury i zdolności ludzi oraz ich pracy wychodzi na światło dzienne i jest podziwiana, a osoba, której ręce ją stworzyły, zostaje uznana...
Zapraszam do odwiedzania - www.slavicconnections.co.uk
EN