Sesje indywidualne

Pracuję intuicyjnie, tworząc przestrzeń do połączenia z Twoim własnym Źródłem Mocy i uzdrawiając wszystko, co oddziela Cię od doświadczania błogostanu. W zależności od Twojej sytuacji, potrzeby i gotowości będziemy łączyć różne nurty i metody pracy. Będziemy pracować holistycznie, na każdym poziomie Istnienia – na poziomie ciała fizycznego, emocji, umysłu oraz Ducha. Dostaniesz do ręki „narzędzia” do pracy ze sobą tak, aby móc sobie pomóc, kiedy będzie taka potrzeba.

Radykalne Wybaczanie - co to jest?

To polegająca na przejściu kilku prostych kroków metoda prowadząca do transformacji uczuć nagromadzonych wokół trudnych życiowych sytuacji i doświadczeń oraz uwolnieniu zablokowanej w tych doświadczeniach energii życiowej. Zwalnia z potrzeby odpowiedzi na pytanie „dlaczego?”. Choć jej nazwa jest dość „radykalna”, to metoda ta łączy z sercem. Uczy, jak korzystać z tego, co przynoszą trudne uczucia i jak pracować z nimi tak, aby wzrastać w miłości do siebie. Jednym z narzędzi metody Tippinga prowadzących przez ten prosty, a jednocześnie niezwykle uwalniający proces integracji, jest Arkusz Radykalnego Wybaczania - narzędzie do pracy indywidualnej, który możesz pobrać na tej stronie. Wyobraź sobie, że odzyskujesz energię dotychczas zablokowaną w przeżyciach i wspomnieniach, w związanych z nimi uczuciach i możesz je wykorzystać do kreacji swojego życia Tu i Teraz... Radykalne Wybaczanie - metoda Tippinga

Inżynieria Duchowa

Inżynieria Duchowa, zainicjowana przez Krystynę Anton, realizuje wewnętrzne potrzeby naszej Istoty (głębokiego zrozumienia) i naszego Ego, które pragnie doświadczać wszystkiego na co tylko zwróci swoją uwagę. W przeciwieństwie do innych metod i koncepcji filozoficznych oraz duchowych uwzględnia potrzeby naszego "ja", naszego głębszego "Ja" i TEGO JA W SWEJ ISTOCIE. Nie ma w niej rozdzielenia i opozycji względem ciała, psychiki oraz duszy. Jest za to Integracja, jest zrozumienie tego kim jesteśmy i tego kim chcielibyśmy być.

Praca tą metodą prowadzi przez proces zmian przekonań, uwolnienia blokad energetycznych i powiązań oddzielających od spełnienia, poprzez pracę na Polu Przyczynowym, w połączeniu ze swoim Wyższym Ja, w głębokiej prowadzonej medytacji. W naszym świecie przeróżnych dróg i możliwości wyboru istnieje dla każdego z nas unikalna ścieżka, na której czujemy osobiste spełnienie. Masz w rękach mapę i klucz do realizacji swoich ukrytych talentów i marzeń. To Ty wiesz najlepiej, dokąd chcesz dojść, czego pragniesz i jak się będziesz czuć, gdy osiągniesz swój upragniony cel.

Hands on Healing

Zbliżając dłonie do ciała, nie dotykając go, pozwalam na swobodny przepływ Boskiej energii uzdrowieniowej ze Źródła w najwłaściwszy dla Ciebie sposób. Ten proces działa na wielu poziomach - fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym.
- dla jednej osoby będzie to przestrzeń, gdzie zmęczona swoimi problemami będzie mogła doświadczyć ukojenia i odpoczynku od wysiłku mentalnego nad zrozumieniem i rozwiązaniem swoich problemów. W tej przestrzeni będzie łączyć ze źródłem energii bez konieczności konfrontacji z tematem.

Idąc za słowami klientki - "zdałam sobie sprawę, że można sięgnąć zwyczajnie po swoją siłę życiową "tu i teraz", nie czekając aż wszystko zostanie przeanalizowane i rozwiązane"

- dla kogoś innego, kto przyjdzie z konkretnym tematem do pracy, będę sięgać do wiedzy, jak i technik, którymi pracuje i które będą stosowne w danej sytuacji.

W tego typu sesji dużą uwagę poświęcam ciału, co zwykle niesie doświadczenie głębokiego relaksu, ulgi w bólu fizycznym, co często rezonuje pozytywnie na odczucia emocjonalne. Wypełnienie się energią miłości wzmacnia integralność wewnętrzną i podłączenie do własnego źródła życia i mocy.

Punkty Źródłowej Świadomości

Jest to masaż, którego nauczyła mnie Kasia Metza.
Ten zabieg został przekazany z poziomu Światła i Miłości. Jego zadaniem jest uwolnienie nas od zastałych schematów, programów i punktów widzenia, przez które przestaliśmy kreować życie takie, jakiego pragniemy.
Na głowie znajdują się punkty odpowiedzialne za różne aspekty życia. Poprzez delikatne ich dotknięcie i wprowadzenie energii Światła dochodzi do rozładowania na poziomie mózgu napięć elektromagnetycznych, którymi są nasze myśli, uczucia, programy, schematy i założenia, które powstały przez lata doświadczeń, jak również na przestrzeni doświadczeń z innych wcieleń.
Ten energetyczny masaż działa jak czyszczenie twardego dysku w komputerze, a tworzy się miejsce na nowe, na bycie obserwatorem życia, obecność, świadomość i wyjście poza pozycję ofiary systemów, na kreatywność i Życie.

Modlitwa

​Wychowałam się na Podlasiu. ​To miejsca inne od reszty Polski. Tu można być ateistą, nie chodzić do żadnego kościoła, ale nie można żyć abstrahując od duchowości. Wokół dużo cudownych źródełek, miejsc cudów i świętych obrazów w cerkwiach i cerkiewkach. Im mniejsza cerkiew, tym więcej w niej ducha, prostego i wielkiego, bez ideologii, i rozważań, za to tak wysokiego, ze aż pod sufit frunie. Tu serca ludzi inne, inna otwartość człowieka.Świat Babek, w którym wyrosłam, od lat ten sam, żywy i prosty. Świat kobiet, które leczą modlitwą, modlitwą łącząc człowieka z Bogiem. Na nowo go zaczęłam odkrywać, gdy moja Mama poważnie zachorowała i od tego czasu został ze mną.
Ten kawałek Podlasia niosę ze sobą tam, gdzie jestem. Zapraszam do skorzystania z tego, co przynosi.

Łącząc to wszystko będziemy pracować holistycznie, na każdym poziomie Istnienia – na poziomie ciała fizycznego, emocji, umysłu oraz Ducha.

Dostaniesz do ręki „narzędzia” do pracy ze sobą tak, aby móc sobie pomóc, kiedy będzie taka potrzeba.

Stawiam też bańki siarczane, kładę karty runiczne, lubię zioła i kamienie.

Warsztaty rozwoju i transformacji:

  • Ceremonia w Kręgu – oczyszczający rytuał sięgający korzeniami tradycji Indian Navaho
  • Warsztaty tematyczne, pracujące na wybranych polach życia, np:
    • Moja Życiowa Przestrzeń
    • Uzdrawianie Rodów
    • Poczucie własnej wartości i mój potencjał
  • I inne..

Organizuję i współprowadzę spotkania kobiet w Kręgu

Współorganizuję i współprowadzę spotkania dla polskiej społeczności a Anglii, gdzie się poznajemy, dzielimy swoim potencjałem i talentami, i spędzamy dobry czas – razem...

Prowadzę medytacje pracujące w wielu aspektach życia – odbudowujące połączenie ze sobą, ze swoim Ciałem, z Żywiołami, z Ziemią, z opiekuńczymi Istotami, z Miłością - i swoją mocą. Każda medytacja jest inna..
EN